Profil firmy Slovadent

Spoločnosť Slovadent, bola založená v roku 2002 a venuje sa vývoju a výrobe stomatologických zariadení.

Na základe dlhoročných skúseností v oblasti výroby zubných súprav a kresiel a za použitia najnovších technológií v stomatologickom priemysle, sme schopní ponúknuť našim zákazníkom komplexné portfólio produktov. Naše výrobky boli vyvinuté pre splnenie požiadaviek našich zákazníkov. Zubné súpravy a kreslá poskytujú vysokú pridanú hodnotu za svoju cenu.

Analyzovaním vývoja na trhu zubných súprav a kresiel a spätná väzba od našich zákazníkov nám pomohli vylepšiť naše súčasné produkty. Výskum a vývoj v oblasti je našou najvyššou prioritou. Čo sa týka designu využívame najnovšie CAD-CAM technológie a spolupracujeme s profesionálnym dizajnérskym štúdiom.

Kvalita našich výrobkov je osobným cieľom našej spoločnosti. Spoločnosť získala akreditáciu ISO 9001:2000 a naše výrobky nesú označenie CE v súlade 93/43/CEE norm.E.

Od návrhu až po finálny výrobok dôsledne kontrolujeme každý detail, aby sme zabezpečili, že kvalita našich zariadení nielen uspokojuje, ale prekračuje požiadavky aj tých najnáročnejších stomatológov.Major dental products

Produkty spoločnosti

Svetový výrobca dentálnych súprav

Slovadent prináša stomatologické kreslá a zubné súpravy použitím inovatívnych riešení. Neustále zlepšujeme vlastnosti a ergonómiu stomatologických kresiel a zubných súprav.

V našej spoločnosti venujeme maximálne úsilie ergonómii práce stomatológa a pohodliu pacienta, pri splnení maximálnych požiadaviek.

Podpora - kontaktujte nás


tel.: + 421 57 7884400
fax.: + 421 57 7884402

e-mail: slovadent@slovadent.sk

  • Nájdite svojho predajcu a podporu na celom svete.
COPYRIGHT (c) 2011-2012 Slovadent, s.r.o.
Email: info@slovadent.sk | sitemap